Find a Job

Σύμβουλος Συστημάτων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CC54366
Type: Full time

Ο όμιλος Συμβουλευτικών Υπηρεσιών CYPRONETWORKζητεί την κάλυψη της ακόλουθης θέσης στα γραφεία του Ομίλου στη Λεμεσό:

Προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Μηχανικής Περιβάλλοντος ή άλλου σχετικού πτυχίου.
  • Εργασιακή πείρα ως λειτουργός ή σύμβουλος συστημάτων.
  • Ικανότητες οργάνωσης, διοίκησης και επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Word, Excel και Αγγλικής γλώσσας.
  • Εμπειρία στο σχεδιασμό και εφαρμογή συστημάτων ISO 9001:2015, 45001:2018, 22000:2018, 14001:2015

Καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός, ανάπτυξη, υλοποίηση των συστημάτων ποιότητας ISO 9001:2015, Ασφάλειας και Υγείας 45001:2018, Ασφάλειας Τροφίμων 22000:2018 και Περιβαλλοντικής διαχείρισης 14001:2015.
  • Διεξαγωγή επιθεωρήσεων και συμβουλευτική συστημάτων.
  • Προετοιμασία προτάσεων, παρουσιάσεων και διεξαγωγή σεμιναρίων.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρους εμπιστευτικότητας και οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους μέχρι τις 28/06/2023 στο e-mail: central@cypronetwork.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?