Find a Job

Εκπρόσωπος Πωλήσεων (έως 1400 ευρώ)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PB53852
Type: Full time

Η PHBC Corporation αναζητά Εκπρόσωπο Πωλήσεων για τα κεντρικά της γραφεία στην Λευκωσία.

Η εταιρεία δραστηριοποιείται στον κλάδο των Πωλήσεων / Μάρκετινγκ και παρέχει την δυνατότητα σε νέους υποψηφίους να αναπτύξουν τις δεξιότητες τους με σωστά θεμέλια και βάσεις, ώστε να έχουν μια επιτυχημένη καριέρα.

Καθήκοντα:

  • Επικοινωνία και παρουσίαση υπηρεσιών σε επαγγελματίες και ιδιώτες
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες με σκοπό την κάλυψη των αναγκών τους
  • Ανάπτυξη πελατολογίου της εταιρείας
  • Εβδομαδιαία και μηνιαία συμπλήρωση βάσης δεδομένων
  • Έρευνα αγοράς και Δημόσιες σχέσεις

Προσόντα:

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Ακαδημαϊκή εκπαίδευση σε οποιοδήποτε κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση Ελληνικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο (γνώση άλλων γλωσσών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)

Παροχές εταιρείας:

  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Υποστηρικτικό και ομαδικό περιβάλλον εργασίας
  • Επαγγελματικά ταξίδια (προαιρετικά)
  • Δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Σύγχρονο, ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον

Εάν θεωρείτε ότι ανταποκρίνεστε στις απαιτήσεις της θέσης, στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στο administrator@phoenixbccy.com μέχρι 3 Ιουνίου 2023.

*Όλα τα βιογραφικά θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας.