Find a Job

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας-Επαρχία Λάρνακας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HS53470
Type: Full time

Η Handy’s Security Systems Ltd είναι μια εταιρεία με πέραν των 20 χρόνων στην παροχή προϊόντων και υπηρεσιών συστημάτων ασφαλείας.

Γιατί να επιλέξω τη Handy’s Security Systems Ltd;

H Handy’s Security Systems πορεύεται με 4 βασικές αρχές τόσο για τους πελάτες όσο και για το προσωπικό της:

  • Σεβασμός
  • Ειλικρίνεια
  • Αμεσότητα
  • Ομαδικότητα

Στη Handy’s Security Systems Ltd:

  • Επικρατεί ένα ευχάριστο, οικείο, ομαδικό, υποστηρικτικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Υπάρχει σεβασμός στον υπάλληλο και αντιμετώπισή του ως Άνθρωπο.
  • Υπάρχει συνεχής προσπάθεια βελτιστοποίησης των διαδικασιών με σκοπό να διασφαλιστεί ότι η δουλειά θα έρχεται εις πέρας εύκολα και αποδοτικά.
  • Υπάρχει κατανόηση τόσο σε προσωπικό όσο και σε επαγγελματικό επίπεδο
  • Υπάρχουν ευκαιρίες ανάπτυξης επαγγελματικά και οικονομικά
  • Επενδύουμε στην εκπαίδευση του προσωπικού για την προσωπική και επαγγελματική του ανάπτυξη
  • Παρέχουμε ελκυστικό πακέτο ωφελημάτων

Η Handy’s Security Systems Ltd μεγαλώνει, επιθυμεί να αναπτυχθεί με την πρόσληψη Τεχνικού Συστημάτων Ασφαλείας για την επαρχία Λάρνακας.

Καθήκοντα:

Εγκατάσταση, Συντήρηση και Επιδιόρθωση Συστημάτων Ασφαλείας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Τεχνικές γνώσεις σε Ηλεκτρολογικά ή/και Ηλεκτρονικά
  • Άριστη γνώση Ελληνικής & Αγγλικής Γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων!

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα μαζί με τη συνοδευτική επιστολή και τη θέση για την οποία ενδιαφέρονται στο hr@handysecurity.com.