Find a Job

Υπεύθυνη / νος Τμήματος Λεμεσός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PE53227
Type: Full time

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνης / νου Τμήματος για το κατάστημά της στην Λεμεσό.

Προσόντα

  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια λόγου και ικανότητα επικοινωνίας
  • Οργανωτικές ικανότητες και συντονισμού εργασιών
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή (Microsoft Οffice, email)
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προσεγμένη εμφάνιση και δυναμική αλλά ταυτόχρονα ήρεμη προσωπικότητα
  • Επιτυχημένη προϋπηρεσία 5 χρόνων σε εμπορικό κατάστημα

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη των πωλήσεων
  • Εκπαίδευση, επιτήρηση και καθοδήγηση του προσωπικού για την εύρυθμη λειτουργία του τμήματος
  • Καθοδήγηση πελατών για τη χρήση των προϊόντων του τμήματος
  • Άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των προϊόντων του τμήματος
  • Καθημερινή επίβλεψη του τμήματος και τοποθέτησης επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ
  • Ανάληψη οποιονδήποτε άλλων καθηκόντων καθοριστούν από τον υπεύθυνο του καταστήματος

Η εταιρεία προσφέρει

  • Μισθός €1000 - €1300 αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (1 πρωινό την εβδομάδα off, Τετάρτη μέχρι τις 14:00, Σάββατο μέχρι τις 15:00)
  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σαςΥπεύθυνη / νος Τμήματος Λεμεσός”.

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.