Find a Job

Cytacom Solutions Ltd - 10 Νέες θέσεις εργασίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA05183
Type: Full time

Η Cytacom Solutions Ltd, θυγατρική εταιρεία της Cyta, ζητά να προσλάβει 10 Σύμβουλους Πωλήσεων Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών για Μικρές Επιχειρήσεις.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  1. Αναγνωρισμένο δίπλωμα τριετούς τουλάχιστον μεταλυκειακής φοίτησης με προτίμηση σε κλάδους ICT (Πληροφορικής, Ηλεκτρονικής, Δικτύων Ηλεκτρονικής Επικοινωνίας ή άλλα συναφή).
  2. Εμπειρία σε πωλήσεις ή άλλη σχετική εμπειρία προϊόντων/υπηρεσιών Τεχνολογίας, Πληροφορικής και Ηλεκτρονικής Επικοινωνίας (ICT).
  3. Χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και πολύ καλή γνώση προγραμμάτων Microsoft Office (outlook, word, excel, power point).
  4. Καλή Γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

Καθήκοντα:

Καθημερινή επικοινωνία και συναντήσεις με επιχειρηματικούς πελάτες για:

  • διερεύνηση των επιχειρησιακών αναγκών τους για θέματα ηλεκτρονικής επικοινωνίας,
  • ετοιμασία και παρουσίαση προσφορών με λύσεις προσαρμοσμένες στις επιχειρησιακές ανάγκες του πελάτη,
  • παρακολούθηση προσφορών και αιτημάτων πελατών,

με στόχο την ολοκλήρωση πωλήσεων και τη διασφάλιση βέλτιστης εμπειρίας πελάτη.

Απαιτούμενες Ικανότητες & Δεξιότητες

  • Τεχνικές Πωλήσεων,
  • Τεχνικές Διαπραγμάτευσης,
  • Πολύ καλή επικοινωνιακή τεχνική,
  • Αξιοπιστία και Επαγγελματισμός,
  • Επιχειρηματική Αντίληψη και ικανότητα προσαρμογής στις ανάγκες του Πελάτη,
  • Προσανατολισμός στον Πελάτη και διασφάλιση βέλτιστης εμπειρίας πελάτη,
  • Επικέντρωση στο αποτέλεσμα/στόχο,
  • Ομαδικότητα,
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών,
  • Ενεργός επιζήτηση μάθησης.

Απολαβές και ωφελήματα:

  • Βασικός Μισθός μέχρι €1.200 αναλόγως προσόντων + πρόσθετες απολαβές με βάση τα αποτελέσματα πωλήσεων και στόχους,
  • 13ος μισθός,
  • Ταμείο προνοίας,
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη,
  • 21 μέρες ετήσια άδεια.

Τόπος Εργασίας: Παγκύπρια (σε όλες τις πόλεις) αναλόγως των αναγκών της Υπηρεσίας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως καταχωρήσουν ηλεκτρονικά την αίτηση τους μαζί με όλα τα απαιτούμενα αποδεικτικά/ πιστοποιητικά το αργότερο μέχρι τις 8 Απριλίου 2019.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι πρέπει να πληρούν τα προσόντα κατά την τελευταία ημερομηνία υποβολής των αιτήσεων για να μπορούν να συμμετάσχουν στη διαδικασία αξιολόγησης των αιτήσεων τους για σκοπούς πρόσκλησης σε γραπτή εξέταση. Στις γραπτές εξετάσεις θα προσκληθεί κατά βάση τετραπλάσιος αριθμός υποψηφίων από τις διαθέσιμες θέσεις, βάσει των προσόντων τους. Οι υποψήφιοι που θα λάβουν ποσοστό μεγαλύτερο από το 50% στις γραπτές εξετάσεις θα κληθούν σε προφορική συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν άκρας εμπιστευτικότητας.

ΚΑΝΤΕ ΑΙΤΗΣΗ