Find a Job

Project Coordinator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AT51496
Type: Full time

Η ArgosyTradingCompanyLtd, εταιρεία με ηγετική θέση στην αγορά των καταναλωτικών προϊόντων ταχείας κυκλοφορίας (Fast Moving Consumer Goods) η οποία είναι μέλος του Ομίλου CTC, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Project Coordinator.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Ελέγχει την σωστή διαχείριση των ψυγείων της Εταιρείας.
  • Συντηρεί το σύστημα Assets Management (Nodal_AT: Freezers και Fleet Management Modules) και (E-Track).
  • Ενημερώνεται για οποιεσδήποτε αλλαγές αφορά το ERP &WMS και ενημερώνει ανάλογα το τμήμα Logistics.
  • Επιλύει προβλήματα σε σχέση με την αναβάθμιση των συστημάτων και τηρεί τη βάση δεδομένων του κάθε συστήματος.
  • Εκπαιδεύει υφιστάμενους και νέους χρήστες του συστήματος.
  • Παρακολουθεί και αξιολογεί δεδομένα του συστήματος και εξάγει αναφορές.
  • Παρακολουθεί και ελέγχει την ημιαυτόματη διαδικασία εισαγωγής μηνιαίων τιμολογίων καυσίμων και εκπτώσεων.
  • Τηρεί δεδομένα αποθήκευσης, συντήρησης, τεχνικών εργασιών, μετακινήσεων ψυγείων και άλλων μηχανημάτων της Εταιρείας.
  • Παρέχει υποστήριξη στο τμήμα πωλήσεων για βελτιστοποίηση δρομολόγιων.
  • Επιβλέπει συμβόλαια για την διαχείριση προμηθευτών και για την λειτουργία των συστημάτων.
  • Εκτελεί χρέη αντικατάστασης συναδέλφου στην ομάδα, σε περίπτωση απουσίας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Engineering, Business Information Systems, Computer Science, Economics, Data Analytics ή άλλο συναφή κλάδο.