Find a Job

Melis & Sons - Λειτουργός Λογιστηρίου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MS05031
Type: Full time

Η Εταιρεία Melis & Sons (Meat Market) Ltd ζητά να προσλάβει Λειτουργό Λογιστηρίου για τα Κεντρικά Γραφεία της στη Λεμεσό (Άγιος Αθανάσιος) για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Διαχείριση νέας θυγατρικής Εταιρείας (Trading Company)
  • Έκδοση Τιμολογίων, Statement, Πιστωτικών & Επιστροφών
  • Eισπράξεις Χονδρικής
  • Καταχώρηση Λογιστικών Εγγραφών
  • Διαχείριση Οικονομικών Συναλλαγών Καταστημάτων
  • Ετοιμασία Καταθέσεων Χονδρικής για τράπεζες
  • Καταχώρηση Αποδείξεων & Εισπράξεων στο Σύστημα
  • Διαχείριση Κουπονιών
  • Έκδοση Στατιστικών Πωλήσεων ανά κατάστημα
  • Διαχείριση Ασφαλειών Αυτοκινήτων & Καταστημάτων
  • Διάφορες άλλες Λογιστικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχιούχος στη Λογιστική
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Πολύ καλή γνώση Logistics/Εισαγωγές
  • Πείρα τουλάχιστον δύο χρόνων σε Λογιστήριο
  • Πολύ καλή γνώση προφορικού και γραπτού λόγου στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα
  • Υπευθυνότητα και Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Εξειδίκευση στον τομέα του Food Industry θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Πενθήμερη εργασία (Δευτέρα-Παρασκευή)
  • Ετήσιες Άδειες
  • Ετήσιο Φιλοδώρημα
  • Εκπτωκάρτα Προσωπικού

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστέλνουν τα Βιογραφικά του στο careers@melis.com.cyμέχρι τις 31 Μαρτίου.