Find a Job

B2B Sales Representative

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VW49580
Type: Full time

Περιγραφή

Η εταιρία VELUDA WATER FILTERS με πολυετή παρουσία στο χώρο των φίλτρων νερού, επιθυμεί να προσλάβει:

για την περιοχή της Λευκωσίας.

Αρμοδιότητες:

  • Διεκπεραίωση πωλήσεων B2B
  • Ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Αξιοποίηση των προωθητικών ενεργειών της εταιρίας
  • Reporting πωλήσεων και υποβολή προτάσεων βελτίωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Tουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, κατά προτίμηση σε τεχνική εταιρία
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης αυτοκινήτου
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυναμικός χαρακτήρας

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό όχημα
  • Εταιρικό κινητό
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Στείλε το βιογραφικό σου μέσω mail στο info@veluda.com.cy και γίνε μέλος της ομάδας μας!