Find a Job

Οffice Administrator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LD49576
Type: Full time

Ζητείται άτομο για τη θέση Οffice Administrator για το γραφείο μας στη Λευκωσία (Βιομηχανική Περιοχή Στροβόλου).

Προσόντα:

  • Επαγγελματισμός, συνέπεια και εχεμύθεια
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και πρωτοβουλία
  • Άριστη γνώση Ελληνικών και καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Γνώση διαχείρησης συστημάτων CRM (Λογιστικών προγραμμάτων)
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Άδεια οδήγησης
  • Aπολυτήριο Λυκείου
  • Κατοχή τίτλου LCCI Higher ή πτυχίου σε τομέα σχετικό με τη Λογιστική θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προηγούμενη πείρα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα :

  • Yποδοχή πελατών.
  • Διαχείρηση τηλεφωνικού κέντρου και γραμματειακή υποστήριξη των τμημάτων της εταιρείας
  • Ετοιμασία και αρχειοθέτηση αλληλογραφίας (ηλεκτρονικής και έντυπης)
  • Καταχώρηση πληροφόρησης στο λογιστικό σύστημα της εταιρείας (έκδοση τιμολογίων, αποδείξεων, καταχώρηση νέων πελατών).
  • Συντονισμός μεταξύ των διαφόρων τμημάτων της εταιρείας.

Ωράριο

7:30-4:00 καθημερινές και

7:30-3:30 Παρασκευή.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο m.christofidou@domiki.com.cy