Find a Job

Οδηγός / Διανομέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AN49465
Type: Full time / Part time

Το αρτοποιείο Nomad Bread & Coffee ζητά να προσλάβει Οδηγό / Διανομέα για πλήρης ή μερική απασχόληση

Καθήκοντα:

  • Φόρτωση - παραλαβή των προϊόντων από την αποθήκη
  • Διανομή των προϊόντων στο σύνολο του δρομολογίου την ημέρας, διασφαλίζοντας ότι θα φτάσουν σε άριστη κατάσταση στο κάθε σημείο
  • Έλεγχος ημερομηνιών προϊόντων
  • Παράδοση παραστατικών (τιμολογίων/ πιστωτικών σημειώσεων) στους πελάτες
  • Παραλαβή και διαχείριση επιστροφών από πελάτες

Προσόντα:

  • Απόφοιτοι Μέσης Εκπαίδευσης
  • Πολύ καλές διαπροσωπικές σχέσεις και ικανότητα αντίληψης και διαχείρισης προβλημάτων
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Δυναμικοί χαρακτήρες, με αυτοπεποίθηση και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες ανέλιξης
  • Δωρεάν γεύματα και ποτά
  • Εκπτώσεις στα brand της εταιρείας μας

Θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε. Στείλε μας το cv στο hr@nomadbread.comή επικοινωνήστε στο 99617459 Nikos