Find a Job

Φρουροί Ασφαλείας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AS48717
Type: Full time / Part time

Η εταιρεία Ιδιωτική Ασφάλειας KKP ALFA PRIVATE SECURITY ENT. LTD

ζητεί να προσλάβει αδειούχους φύλακες ασφαλείας ή άτομα με ενδιαφέρον για

απόκτηση της άδειας φύλακα ασφαλείας για μόνιμη ή μερική απασχόληση για

τις επαρχίες Λευκωσίας-Πάφου-Λεμεσού.

Ωφελήματα:

Μισθός σύμφωνα με την Νομοθεσία

Ασφάλεια αστικής ευθύνης στο χώρο εργασίας

Ετήσια Αδεια

Ευχάριστο περιβάλλον και βιώσιμες συνθήκες εργασίας

Βοήθεια για απόκτηση της άδειας φύλακα

Σεμινάρια και εκπαιδεύσης επιπλέον

Απαραίτητα προσόντα

Απολυτήριο λυκείου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Υπευθυνότητα

Γνώστες ελληνικής γλώσσας

Καθήκοντα

Διάφοροι χώροι και υποστατικά προς φύλαξη

Ελεγος εισόδου εξόδου ατόμων

Περιπολίες εντός των κτιρίων

Για συνέντευξη παρακαλούμε όπως αποστέλλετε βιογραφικό σημείωμα

στο email: alfasecu@cytanet.com.cy

ή τηλεφωνικά στο αριθμό 77778977