Find a Job

Καθηγητής/τρια Μαθηματικών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IS48575
Type: Full time

Ανοικτή θέση εργασίας για Καθηγητή/τρια Μαθηματικών.

Το ΦΟΡΟΥΜ είναι ένα, εξατάξιο Γυμνάσιο – Λύκειο με αναγνωρισμένο απολυτήριο από το Υπουργείο Παιδείας. Προσφέρει πολλαπλές επιλογές, αφού προετοιμάζει κατάλληλα τα παιδιά τόσο για τα Πανεπιστήμια Κύπρου και Ελλάδας μέσω παγκύπριων εξετάσεων, όσο και για υψηλού κύρους πανεπιστήμια της Μεγάλης Βρετανίας και άλλων χωρών του εξωτερικού όπως οι Η.Π.Α. η Γαλλία, Γερμανία, Ολλανδία, Αυστρία, Τσεχία κ.α.

Το ΦΟΡΟΥΜ, τα τελευταία χρόνια, βρίσκεται στην κορυφή τόσο σε κατάκτηση βραβείων σε μαθηματικούς διαγωνισμούς όσο και στα αποτελέσματά του στις παγκύπριες εξετάσεις.

Προσόντα:

Ο/Η Υποψήφιος/α πρέπει:

  • Να είναι κάτοχος πτυχίου Μαθηματικών.

Καθήκοντα/Υποχρεώσεις:

  • Να είναι πάντα προετοιμασμένος/η για τη σωστή διεκπεραίωση του μαθήματος.
  • Να προετοιμάζει κατάλληλα τους μαθητές για διαγωνίσματα, εξετάσεις και διαγωνισμούς.

Βιογραφικά:

Οι υποψήφιοι/ες καλούνται να αποστείλουν βιογραφικό στοforumrecruitment@forum.ac.cy

Συνεντεύξεις:

Οι συνεντεύξεις για τη θέση, θα πραγματοποιηθούν κατά τον μήνα Ιανουάριο.

Ιδιωτική Σχολή Φόρουμ

22455800

www.forum.ac.cy