Find a Job

Επαρχιακή Διοίκηση Λεμεσού - Απασχόληση Ναυαγοσωστών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA04827
Type: Contract

ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΛΕΜΕΣΟΥ

Γίνονται δεκτές αιτήσεις από μέρους Κυπρίων και Ευρωπαίων Πολιτών για την απασχόληση αριθμού ναυαγοσωστών στην Επαρχιακή Διοίκηση Λεμεσού.

Οι απολαβές Θα είναι σύμφωνα με την κλίμακα Ε5 του Πίνακα Ωρομισθίων των Κυβερνητικών Εργατών. Όλοι οι ενδιαφερόμενοι καλούνται όπως αποταθούν στο Επαρχιακό Γραφείο Εργασίας το συντομότερο.

2. Καθήκοντα και ευθύνες
Τα πρόσωπα που θα εργοδοτηθούν, θα αποτελούν την Ομάδα Διασώσεως Λουομένων στην Επαρχία Λεμεσού.

3. Απαιτούμενα Προσόντα
Δίπλωμα ναυαγοσώστη, της Κυπριακής Ομοσπονδίας Ναυαγοσωστικής (τουλάχιστον Ασημένιο Μετάλλιο και άνω), ή Δίπλωμα άλλου Διεθνούς Οργανισμού αναγνωρισμένου από τη Διεθνή Ομοσπονδία Ναυαγοσωστικής (International Life Saving Federatίon) το οποίο Θα πιστοποιείται από την Κυπριακή Ομοσπονδία Ναυαγοσωστικής, Πιστοποιητικό Υγείας και Πιστοποιητικό Καλού Χαρακτήρα, κατοχή άδειας χειριστή ταχύπλοου σκάφους, καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας. Πείρα σχετική με τα καθήκοντα του ναυαγοσώστη θα αποτελεί πλεονέκτημα.

Σημειώνεται πως θα ακολουθήσει φυσική και προσωπική εξέταση των υποψηφίων από το Γραφείο της Επαρχιακής Διοίκησης.