Find a Job

Μηχανολόγος Μηχανικός

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DF46941
Type: Full time

Ζητείται Διπλωματούχος Μηχανολόγος Μηχανικός για τη στελέχωση της εταιρείας D. Ellinas Factory products Ltd με έδρα την Λεμεσό.

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση των προϊόντων της εταιρείας
  • Επαφές-επισκέψεις σε μηχανολογικές εταιρείες της περιοχής (μελετητικές και κατασκευαστικές)
  • Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών
  • Διαχείριση Πελατών
  • Συντονισμό έργων
  • Στενή συνεργασία με τα Κεντρικά γραφεία της εταιρείας.
  • Καταχώρηση  όλων τον ενεργειών του στο σύστημα CRM της εταιρίας.
  • Εύρεση καινούργιων πελατών για συνεργασίες.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού πολυτεχνικής σχολής, Κυπριακού-Ελληνικού Πανεπιστημίου ή Πανεπιστημίου άλλης Ευρωπαϊκής χώρας
  • Πολύ καλή γνώση θεμάτων εξαερισμού/κλιματισμού. Προϋπηρεσία στον τομέα αυτό θα θεωρηθεί ισχυρό προσόν
  • Εμπειρία σε θέματα σύνταξης προσφορών και διαχείρισης παραγγελιών
  • Εργοταξιακή εμπειρία σε μηχανολογικά συστήματα τουλάχιστον 3 χρόνια
  • Ικανότητα κατανόησης μηχανολογικών σχεδίων
  • Καλή Γνώση Autocad και δυνατότητα δημιουργίας σχεδίων
  • Γνώσεις Η/Υ
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Εξωστρέφεια και καλές δυνατότητες επικοινωνίας
  • Technical background - Εμπειρία οικοδομής

Τι προσφέρουμε:

  • Μισθός ανάλογος προσόντων και εμπειρίας
  • Δυναμικό σχήμα bonus βάσει επίτευξης στόχων
  • Φορητός υπολογιστής
  • Κινητό τηλέφωνο

Βιογραφικά στο email: antzela.anastasiadou@dellinas.eu

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?