Find a Job

Υπεύθυνος/η Καταστήματος foodhaus – Λεμεσός (Γερμασόγεια)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP46915
Type: Full time

Εάν λατρεύεις να μπαίνεις στην κουζίνα, να δοκιμάζεις, να πειραματίζεσαι, να δημιουργείς επικά πιάτα και όλα αυτά με ποιοτικά υλικά, τότε είσαι foodhaus lover και σε θέλουμε στην Ομάδα μας! Έλα να μοιραστείς τον ενθουσιασμό σου για το καλό φαγητό, την άψογη εξυπηρέτηση, τις ασυναγώνιστες τιμές στο φρέσκο φαγητό μας, κάνοντας αίτηση σήμερα.

Καθήκοντα:

  • Επίτευξη των στόχων πωλήσεων του καταστήματος.
  • Διατήρηση του επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών στο κατάστημα σε υψηλό επίπεδο.
  • Εποπτεία και καθοδήγηση της ομάδας.
  • Ανάθεση καθηκόντων, εκπαίδευση και αξιολόγηση της ομάδας.
  • Ετοιμασία προγραμμάτων εργασίας σύμφωνα με την νομοθεσία.
  • Εποπτεία για τον σωστό χειρισμό και προστασία των προϊόντων της εταιρείας.
  • Καταμέτρηση αποθεμάτων προς διασφάλιση του στόχου απογραφής.
  • Διασφάλιση της σωστής εικόνα του καταστήματος.
  • Μεριμνά για την εφαρμογή των κανονισμών ασφάλειας και υγείας.
  • Επικοινωνία με τη Διεύθυνση για την ανάπτυξη μεθόδων και διαδικασιών που να βοηθούν την αύξηση των πωλήσεων και την εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργία του καταστήματος.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Δύο (2) χρόνια τουλάχιστον εμπειρίας σε διευθυντική θέση σε κατάστημα λιανικής πώλησης ή άλλο συναφή κλάδο.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης εφαρμογών Microsoft Office και συστημάτων POS.
  • Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές ικανότητες.
  • Ικανότητες πώλησης.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Προώθηση του ομαδικού πνεύματος και της συνεργασίας.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη πλήρη απασχόληση, 38 ώρες την εβδομάδα (5ημερη βάση) - Δευτέρα με Σάββατο 7:30 - 20:00, Κυριακή 10:00 – 18:00. Ισχύει σύστημα βάρδιας.
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • Μηνιαία προμήθεια.
  • 13ο μισθό.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Έκπτωση σε προϊόντα του καταστήματος.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη "Υπεύθυνος/η Καταστήματος Λεμεσός" στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cyμέχρι τις 18.12.2022

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για γενικές πληροφορίες σχετικά με τα καταστήματα μας, παρακαλώ αποταθείτε στην ιστοσελίδα μας https://www.foodhaus.com