Find a Job

Πωλητής/τρια (Sales Assistant)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AT46551
Type: Full time / Part time

Είσαι ομαδικός/ή παίχτης? Λατρεύεις τον αθλητισμό και την μόδα? Έλα να σε γνωρίσουμε!

Όλοι/ες οι υποψήφιοι/ες πρέπει να έχουν τα ακόλουθα προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Βασική γνώση υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Φιλική, ευχάριστη και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες και τους συναδέλφους σας
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία  σε ανάλογη θέση στον χώρο της λιανικής πώλησης και κατά προτίμηση στο χώρο τις ένδυσης-υπόδησης

Καθήκοντα:

  • Άριστη εξυπητέτηση πελατών
  • Αναπλήρωση, τακτοποίηση και παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Καθαριότητα στους χώρους του καταστήματος

Προσφέρεται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Έκπτωση σε προϊόντα της εταιρείας.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης
  • Μοντέρνο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν θες και εσύ να έρθεις στην ομάδα μας στείλε μας το βιογραφικό σου στο info@athlokinisi.com.cy αναγράφοντας την πόλη που σε ενδιαφέρει (Λεμεσός/Λευκωσία).