Find a Job

Sales & Marketing Officer Pergamos Cosmopolitan Living, Λευκωσία

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PE46510
Type: Full time

Η εταιρεία Pergamos δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Sales & Marketing Officer στο Τμήμα Επίπλων και Διακόσμησης σπιτιού για τo κατάστημά της στην Μακεδονίτισσα, Λευκωσία.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο στον κλάδο Marketing
  • Ευχέρεια στις πωλήσεις
  • Άριστη γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και MS Office.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας, γραπτή και προφορική.
  • Γνώση διαχείρισης μέσων κοινωνικής δικτύωσης.
  • Υπευθυνότητα, ακρίβεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, πρωτοβουλία, ανάληψη ευθυνών και εργατικότητα.
  • Οργανωτικός και επικοινωνιακός χαρακτήρας με ευχάριστη προσωπικότητα και δημιουργικότητα.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Καθήκοντα

  • Ανάπτυξη πωλήσεων στο τμήμα Επίπλων και Διακόσμησης σπιτιού.
  • Εφαρμογή και διαχείριση των στρατηγικών προώθησης των προϊόντων στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης που διατηρεί η εταιρεία (Facebook, Instagram, Blog) σε συνεργασία με την εταιρεία marketing που συνεργαζόμαστε.
  • Αλληλεπίδραση με τους ακόλουθους στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και διαχείριση σχολίων και μηνυμάτων.
  • Επικοινωνία με μεγάλους πελάτες και τακτική επαφή ώστε γίνεται προώθηση νέων προϊόντων και να ενημερώνονται για τις τάσεις της μόδας, τις νέες παραλαβές που αναμένονται κ.α.

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα: Δευτέρα - Σάββατο

Ημέρα

Χειμερινό Ωράριο

Καλοκαιρινό  Ωράριο

Δευτέρα

10:00 - 18:30

10:30 - 18:30

Τρίτη

Τετάρτη

OFF

OFF

Πέμπτη

10:00 - 19:00

10:00 - 19:30

Παρασκευή

Σάββατο

10:00 - 15:00

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας
  • 13ος μισθός
  • Bonus αναλόγως επίτευξης στόχων

Για αιτήσεις παρακαλώ αποστείλετε το βιογραφικό σας με τους ακόλουθους τρόπους:

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτησή σας “ Sales & MarketingOfficerPergamosCosmopolitanLiving, Λευκωσία”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.