Find a Job

Καθαρίστρια/τής (Cleaner)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BT44572
Type: Full time

Ποιοι Είμαστε

Η Baker Tilly South East Europe είναι μία ελεγκτική, λογιστική, και συμβουλευτική εταιρεία, η οποία κατέχει ηγετική θέση ανάμεσα στις εταιρείες του τομέα, και δραστηριοποιείται στην Κύπρο, Βουλγαρία, Ρουμανία, Μολδαβία και Ελλάδα. Τα γραφεία αποτελούν μέρος του διεθνούς δικτύου της Baker Tilly International, ενός από τα 10 κορυφαία λογιστικά δίκτυα παγκοσμίως.

Ένα μείγμα νέων αποφοίτων και έμπειρων επαγγελματιών του τομέα δημιουργούν ένα φρέσκο, καινοτόμο και προοδευτικό εργασιακό περιβάλλον. Ο κόσμος μας είναι στο επίκεντρο, με κουλτούρα συνεχούς βελτίωσης, συνεργασίας και ποικιλομορφίας.

Περιγραφή θέσης

Αναζητούμε άτομο για στελέχωση της θέσης καθαρίστριας/τή στο γραφείο της Λευκωσίας.

Περιγραφή Καθηκόντων

  • Να διασφαλίζει ότι οι χώροι του κτηρίου είναι καθαροί και τακτοποιημένοι, σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας.

  • Συντονισμός με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας του γραφείου κατά τη διάρκεια του καθαρισμού, καθώς και την έγκαιρη παραγγελία αναλώσιμων υλικών.

  • Συμμόρφωση με τους κανόνες ασφάλειας και υγείας της εταιρείας.

Απαραίτητες Προϋποθέσεις

  • Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

  • Γνώση της Ελληνικής ή/και Αγγλικής γλώσσας.

  • Δυνατότητα διεκπεραίωσης εργασιών χωρίς συνεχή επίβλεψη.

  • Έμφαση στη λεπτομέρεια.

  • Θετική και φιλική προσέγγιση.

Μισθολογικές Απολαβές

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, με βάση τα προσόντα και την εμπειρία του υποψηφίου.

Διαδικασία Υποβολής Αίτησης

Εάν ενδιαφέρεστε για τη θέση, παρακαλώ όπως στείλετε συμπληρώσετε την ηλεκτρονική μας αίτηση εδώ. Δύναται να επικοινωνήσετε μαζί μας στο recruitment@bakertilly.com.cy ή/και στο 22458500.

Θα γίνεται επικοινωνία μόνο με επιτυχής υποψηφίους.

Who we Are

Baker Tilly South East Europe is a leading firm of auditors, accountants, tax consultants and business advisors, operating in Cyprus, Bulgaria, Romania, Moldova and Greece. Country offices are independent member firms of Baker Tilly International; one of the Top 10 largest networks of the sector. A blend of young graduates and mature professionals create a fresh, innovative and forward-looking working environment. Our people are at the forefront, with the firm nurturing a culture of continuous improvement, collaboration and inclusion.

Career Opportunity

We seek to recruit an individual to join our Nicosia Office as a cleaner.

Duties and Responsibilities

  • Ensure that office and building areas are clean and tidy, as per the firm’s standards.

  • Coordinate with other departments to ensure the smooth operation of the firm during cleaning with minimum disruptions, as well as order consumables in a timely manner.

  • Comply with the firm’s health and safety policy.

Requirements

  • Previous cleaning experience will be considered an advantage.

  • Knowledge of the Greek and/or English language.

  • Ability to complete tasks without direct supervision.

  • Attention to detail.

  • Maintaining a positive and friendly approach.

Remuneration and Benefits

A competitive salary and benefits package will be offered to the successful candidate, depending on background and experience.

Application Process

If you are interested in the position, please complete our electronic application here. You can contact us for any clarifications at recruitment@bakertilly.com.cy or at 22458500.

Only successful candidates will be contacted

Baker Tilly is an equal opportunities employer

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?