Find a Job

Καθαρίστριες/Καθαριστές γραφειακών χώρων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DP04429
Type: Full time

Η εταιρία DP Delfi Partners and Co που δραστηριοποιείται στην περιοχή Λευκωσίας/Άγιοι Ομολογητές ζητά για άμεση πρόσληψη υπάλληλο για το τμήμα καθαρισμού.

Απαιτούμενα Προσόντα :

Πέραν των τυπικών προσόντων οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Συνεργασία και ομαδικό πνεύμα
  • Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στη λεπτομέρεια και την δυνατότητα να ακολουθούν με ακρίβεια τις οδηγίες που θα τους δίδονται.

Ενδεικτικά καθήκοντα θέσης:

  • Καθαριότητα όλων των εσωτερικών και εξωτερικών γραφειακών χώρων
  • Καθαριότητα Κοινόχρηστων χώρων
  • Διάδρομοι – σκάλες – μπαλκόνια – κλπ.
  • Συλλογή και άδειασμα κάδων σκουπιδιών/Πλύσιμο
  • Εκτέλεση οποιουδήποτε άλλου καθήκοντος τους ανατεθεί

Όσοι ενδιαφέρονται για την πιο πάνω θέση εργασίας, παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο careers@delfipartners.com αναφέροντας την εν λόγω θέση στο θέμα του email.