Find a Job

Printing Engineer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LA44118
Type: Full time

Καθήκοντα

  • Επιδιορθώσεις και εγκαταστάσεις εκτυπωτών και φωτοτυπικών μηχανημάτων.

Προσόντα

  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Βασική γνώση δικτύων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Εμπειρία στο κλάδο της Πληροφορικής ή μηχανολογίας ή ηλεκτρολογίας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • H προηγούμενη πείρα στην εξυπηρέτηση επιχειρηματικών πελατών θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωφελήματα:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Πενθήμερη εργασία
  • 13ος μισθός
  • Ταμείο Προνοίας

Παρακαλούμε αποστείλετε βιογραφικό σημείωμα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο i.fantousi@lasercharge.com.cyή μέσω φαξ στο 22460656, αναγράφοντας το τίτλο της θέσης που σας ενδιαφέρει.