Find a Job

Εξυπηρέτηση/Υποστήριξη Πελατών

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BO42849
Type: Full time

Η εταιρεία Bet On Alfa Ltd, με δραστηριότητες στο χώρο του στοιχήματος, ζητά να προσλάβει άτομο πλήρους απασχόλησης, για την κάλυψη θέσης στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και αντιπροσώπων
  • Έλεγχος και διαχείριση του κεντρικού συστήματος της εταιρίας
  • Παροχή ποιοτικών υπηρεσιών με προσανατολισμό στον πελάτη
  • Αφομοίωση διαδικασιών και προτύπων της εταιρίας, τα οποία θα μπορούν να χρησιμοποιηθούν στο πλαίσιο της άμεσης επαφής με τον πελάτη
  • Προσφορά εξατομικευμένης εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Εξασφάλιση της ικανοποίησης του πελάτη

Προσόντα:

  • Δημιουργία και διατήρηση αποτελεσματικών σχέσεων εργασίας με συναδέλφους και συνεργάτες
  • Κοινωνική δεξιότητα, προθυμία, ευγένεια και υπομονή
  • Ευσυνειδησία, εχεμύθεια
  • Εντιμότητα, συνέπεια
  • Μεθοδικότητα, τάξη και ακρίβεια
  • Ευχέρεια στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άνεση στις κοινωνικές επαφές, επικοινωνιακές ικανότητες, δυναμισμός
  • Επιθυμητή προηγούμενη πείρα στην εξυπηρέτηση πελατών ή/και γνώση στοιχηματικής αγοράς.
  • Πανεπιστημιακό δίπλωμα θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Ωφελήματα:

Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει ικανοποιητικό μισθό (13ος μισθός), ταμείο προνοίας, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη.

Λεπτομέρειες:

Η εργασία είναι πενθήμερη συμπεριλαμβανομένου Σαββάτου ή Κυριακής και εφαρμόζεται σύστημα βάρδιας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν πλήρες βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση : hr@betonalfa.com

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εχεμύθειας.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?