Find a Job

Αποθηκάριος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HD42680
Type: Full time

Η εταιρεία 'GEORGIOU DIY CENTER' HomeMart στην Παρεκκλησιά, ζητά να προσλάβει άμεσα:

Αποθηκάριο

Καθήκοντα και Υπευθυνότητες:

• Προετοιμασία και συγκέντρωση παραγγελιών

• Παραλαβή, φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων-Χρήση Περονοφόρου

• Τακτοποίηση προϊόντων στην αποθήκη και στο κατάστημα.

• Γενικές εργασίες τακτοποίησης και καθαρίσματος της αποθήκης.

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

• Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.

• Ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης πρωτοβουλιών στην εργασία.

• Υπευθυνότητα και συνέπεια.

• Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας.

• Προηγούμενη εμπειρία σε αποθήκη θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

• Γνώση και άδεια χρήσης περονοφόρου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Προσφέρουμε

• Ελκυστικό πακέτο απολαβών σuμπεριλαμβανομενων 13ου μισθου.

• Αριστες συνθηκες εργασιας σε οικογενειακο περιβαλλον.

• Προοπτικές προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης

Πληροφορίες στο τηλέφωνο 25635415