Find a Job

Γραμματέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ST39896
Type: Full time

Η εταιρεία Sun Tower Plaza αναζητά Γραμματέα για μόνιμη απασχόληση στο γραφείο της στη Λάρνακα.

Χαρακτηριστικά/Απαραίτητα προσόντα:

1. Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.

2. Απαραίτητη η γνώση χρήσης ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, Excel, Power Point) και διαδικτύου.

3. Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και σε προφορικό λόγο.

4. Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα .

5. Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα.

6. Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση

Αρμοδιότητες:

1. Γραμματειακή υποστήριξη.

2. Ικανότητα συντονισμού εργασιών.

3. Οργάνωση γραφείου και επιμέλεια αρχειοθέτησης.

4. Διαχείριση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.

5. Επικοινωνία με προμηθεύτες.

6. Διαχείριση προσωπικού

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση marketing@suntowerplaza.com βάζοντας στο θέμα την θέση εργασίας και τη πόλη. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν πλήρης εχεμύθειας και οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα ειδοποιηθούν από την εταιρεία για συνέντευξη.