Find a Job

Κενή Θέση Motion Graphic Designer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#TC34791
Type: Full time

Η εταιρεία THE COFFEE FILMS, αποτελεί μια από μεγαλύτερες εταιρείες παραγωγής στην Κύπρο, με πολυετή εμπειρία, πλούσια τεχνογνωσία και έχει κατακτήσει σημαντικές διακρίσεις στον χώρο. Η επιτυχία της εταιρείας, οφείλεται κυρίως στο πάθος για δημιουργία, στην καινοτομία, την ομαδικότητα και τις φρέσκες ιδέες των ανθρώπων της.

Αυτό το διάστημα, η εταιρεία αναζητά προς άμεση πρόσληψη Motion Graphic Designer για τις ανάγκες του τμήματος Post Production.

Καθήκοντα:

  • Ανάληψη παραγωγής έργου από την ιδέα μέχρι την ολοκλήρωσή του.
  • Συνεργασία με Creative Director, παραγωγό και υπόλοιπη ομάδα.
  • Παράδοση εργασιών εντός χρονοδιαγράμματος.
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και επικοινωνίας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο στο Applied Multimedia ή σε άλλο συναφή κλάδο.
  • Απαραίτητη εμπειρία στα προγράμματα Adobe After Effects, Illustrator και Photoshop.