Find a Job

Ζητείται γραμματέας για μερική απασχόληση σε ιατρείο στη Λεμεσό

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP33168
Type: Part time

Ζητείται γραμματέας για μερική απασχόληση σε ιατρείο στη Λεμεσό.

Ωράριο:
Δευτέρα- Παρασκευή 15:00-20:00 (εκτός Τετάρτης)
Τετάρτη:11:00-15:00

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και δαχτυλογραφίας
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία και διάθεση εξυπηρέτησης
  • Άτομο με πρωτοβουλία και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων/διευθέτηση ραντεβού
  • Χρήση ειδικού προγράμματος ιατρείου και προγράμματος ΓΕΣΥ
  • Οργάνωση γραφείου.
  • Χρήση ηλεκτρονικού Υπολογιστή- δαχτυλογράφηση
  • Εξυπηρέτηση ασθενών

*Γραμματειακή προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν