Find a Job

Ελεγκτές Safe Pass (SEC-21)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MC33006
Type: Full time / Part time

H Marinopoulos Coffee Company Cyprus Ltd ζητά να προσλάβει

για το δίκτυο των καταστημάτων στην Κύπρο

Ενδεικτικά καθήκοντα της θέσης:

Οι κάτοχοι της θέσης θα είναι υπεύθυνοι για τον έλεγχο των Safe Pass των πελάτων του καταστήματος, αλλά και γενικότερα τη διασφάλιση της τήρησης των μέτρων πρόληψης κατά του Covid-19.  Επίσης θα φροντίζουν για την τήρηση της τάξης στους χώρους του καταστήματος και της ασφάλειας των εργαζομένων και των πελατών. Μέσα από την εργασία τους οι κάτοχοι της θέσης θα δημιουργούν για τους επισκέπτες του καταστήματος μας την εμπειρία Starbucks, όπως αυτή παρέχεται σε όλα τα καταστήματα Starbucks διεθνώς.

Οι κάτοχοι της θέσης θα πρέπει να έχουν:

  • Αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας
  • Εξοικείωση με τη χρήση νέων τεχνολογιών (Smart Phone κλπ)

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώση Αγγλικών

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ετήσια άδεια με αποδοχές
  • 13ος μισθός
  • Δωρεάν ιδιωτική ιατροφαρμακευτική κάλυψη
  • Δωρεάν χορήγηση ροφημάτων ανά βάρδια εργασίας
  • Δωρεάν χορήγηση καφέ ή τσαγιού για κατανάλωση στο σπίτι
  • 30% έκπτωση στα προϊόντα της εταιρείας

Εάν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας και να ζήσεις την εμπειρία Starbucks στείλε το βιογραφικό σου σημείωμα με e-mail στο jobscy@starbucks.com.gr αναγράφοντας τον κωδικό SEC-21 και την πόλη στην οποία ενδιαφέρεσαι να εργαστείς.