Find a Job

Accounts Department Officer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AC31199
Type: Full time

Καθήκοντα

  • Καταχώρηση και διεκπεραίωση λογιστικών πράξεων και εργασιών λογιστηρίου
  • Τήρηση και συμφιλίωση τραπεζικών λογαριασμών και πιστωτών
  • Καταχώρηση / αρχειοθέτηση εγγράφων και τήρηση αρχείων
  • Εκτέλεση γενικών γραφειακών καθηκόντων που δυνατόν να ανατίθενται

Απαιτούμενα προσόντα

  • Προηγούμενη πείρα σε παρόμοια θέση
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώσεις χρήσης Η/Υ και λογιστικών προγραμμάτων
  • Πιστοποιητικό επιτυχίας στις εξετάσεις Λογιστικής Ανωτέρου Επιπέδου (ΗΙGHER) του Εμπορικού & Βιομηχανικού Επιμελητηρίου του Λονδίνου ή Δίπλωμα  Λογιστικής C.A.T ( Certified Accounting Technician ) θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.

A.T. Multitech, a company with continuous growth, is always searching for enthusiastic and dynamic people who seek for a career opportunity with prospects for advancement in a sector which is constantly evolving. If you are interested in a position in a dynamic where people are the driving force, then do not hesitate to send us your CV! For more Information: Call at 22711300 or send your CV via fax at 22711400. E-Mail: careers@multitech.com.cy

Address: 20, Bethlehem Str. 2033 Strovolos, P.O.Box 20430, 2152 Nicosia Cyprus