Find a Job

Καθαριστές / Καθαρίστριες (Ιδιωτική Κλινική στη Λευκωσία)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HT31132
Type: Full time

Η Εταιρεία HellenicTzilalis (Cyprus) Ltd, με εμπειρία και εξειδίκευση στην προσφορά  υπηρεσιών επαγγελματικού καθαρισμού, ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση:

Καθαριστές / Καθαρίστριες για προσφορά Υπηρεσιών Καθαρισμού σε Ιδιωτική Κλινική στην επαρχία Λευκωσίας.

Καθήκοντα:

  • Επαγγελματικός καθαρισμός και συντήρηση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων.
  • Διαχείριση Αποβλήτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Τυπικότητα,αξιοπιστία, εντιμότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Πιστοποιητικό Υγείας
  • Προϋπηρεσία στον τομέα του επαγγελματικού καθαρισμού θα θεωρηθεί ως πλεονέκτημα.

Ωράριο και Απολαβές:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης
  • Εξαήμερη εργασία σε σύστημα  βάρδιας (Δευτέρα-Κυριακή) με σταθερό ωράριο ανά βάρδια.
  • Σταθερές μηνιαίες απολαβές
  • Αρχική και συνεχής εκπαίδευση στις διαδικασίες και πρότυπα καθαρισμού της Εταιρείας.

Για να επικοινωνήσετε μαζί μας , μπορείτε  αποστέλλοντας  το βιογραφικό σας στο email: jobs@htz.com.cy αναφέροντας ακριβώς την θέση για την οποία ενδιαφέρεστε ή στο    φαξ:24 008670, μέχρι τις 20 Οκτωβρίου, 2021. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 96444873.