Find a Job

Ασφαλιστικοί σύμβουλοι

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA30636
Type: Full time

Company Profile: Altius Insurance Ltd – 26 χρόνια εμπειρίας

Η ALTIUS INSURANCE LTD λόγω επέκτασης των εργασιών της ζητά προσωπικό για στελέχωση του δικτύου πωλήσεων για το επαρχιακό γραφείο Λευκωσίας

Ασφαλιστικοί σύμβουλοι ,

Θα προτιμηθούν φιλόδοξα άτομα που στόχος τους είναι να σταδιοδρομήσουν στο χώρο των πωλήσεων

Προσόντα

  • Απόφοιτοι Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα

  • Παρουσίαση ασφαλιστικών προιόντων σε πελάτες
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Εξεύρεση πελατών

Ωφελήματα

Προσφέρεται γενναιόδωρο πακέτο ωφελημάτων το οποίο περιλαμβάνει:

  • Δυνατότητα δημιουργίας υψηλού εισοδήματος
  • Εκπαιδευτικό επίδομα και προσθετα προμήθειες
  • Ταμείο προνοίας
  • Επίδομα κοινωνικών ασφαλίσεων
  • Επαγγελματική κατάρτιση και εκπαίδευση
  • Ασφάλεια ζωής και υγείας
  • Συμμετοχή σε ταξίδια στο εξωτερικό

Για προσωπική συνέντευξη επικοινωνήστε με τον Κ. Αθανασίου στο τηλ 22716740

Αποστολή βιογραφικού στο email. C.athanasiou@altiusinsurance.com.cy

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?