Find a Job

Λειτουργός Γραμματειακής Υποστήριξης

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#PF28645
Type: Full time

Η Εταιρία P.T.A FOOD LAB & NUTRITIONAL SERVICES LTD ζητά να προσλάβει Λειτουργό Γραμματειακής Υποστήριξης:

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης (Διοίκησης Επιχειρήσεων, Λογιστικής, Οικονομικών).
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, εργατικότητα, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας και εχεμύθεια
  • Ισχυρές οργανωτικές δεξιότητες, προσοχή στη λεπτομέρεια και υψηλό επίπεδο ευθύνης.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές, διαπροσωπικές και οργανωτικές δυνατότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Λευκό ποινικό μητρώο.

Καθήκοντα

  • Έκδοση Εργαστηριακών Εκθέσεων
  • Διαχείριση και Επεξεργασία εγγραφών στον υπολογιστή και Τιμολόγηση.
  • Διατήρηση Αρχείου και αρχειοθέτηση
  • Διαχείριση Επικοινωνίας
  • Εξυπηρέτηση Πελατών και Συνεργατών
  • Διαχείριση Γραφείου

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους εδώ: pavlos.aspris@ptafoodlab.com

Secretarial Support Officer

The Company P.T.A FOOD LAB & NUTRITIONAL SERVICES LTD is looking to hire a Secretarial Support Officer:

Necessary Qualifications:

  • Higher Education Degree (Business Administration, Accounting, Economics).
  • Very good computer skills
  • Very good knowledge of Greek and English
  • Character integrity, diligence, teamwork, spirit of cooperation and confidentiality
  • Strong organizational skills, attention to detail and high level of responsibility.
  • Very good interpersonal and organizational communication skills
  • Attention to detail
  • Clean criminal record

Responsibilities:

  • Publication of laboratory reports
  • Management and processing of computer records and Invoicing.
  • File management and archiving
  • Communication management
  • Customer and partner service
  • Office management