Find a Job

Construction Manager

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NG28311
Type: Full time

Η Εταιρεία Ν. Γαβριήλ & Υιοί Λτδ, δέχεται αιτήσεις για την πλήρωση της θέσης Construction Manager.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Προγραμματισμός Έργου

  • Οργάνωση των δραστηριοτήτων και εποπτείας του εργατικού δυναμικού

  • Οργάνωση και συντονισμός των υπεργολάβων

  • Έλεγχος ποιότητας, διαχείρισης κόστους και επιμετρήσεις

  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων και προϋπολογισμών του υπό εκτέλεση έργου

  • Διαχείριση υγείας και ασφάλειας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικής Μηχανικής

  • Μέλος Ε.Τ.Ε.Κ. ή Τ.Ε.Ε.