Find a Job

Τεχνίτης Γυψοσανίδας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CC27927
Type: Full time

Ζητείται Τεχνίτης Γυψοσανίδας

Η εταιρεία Volcano Stores αναπτύσσεται και επιθυμεί να εντάξει στο προσωπικό της Τεχνίτη Γυψοσανίδας.

Καθήκοντα

  • Κατασκευές Γυψοσανίδας
  • Εφαρμογές φουγάρων και τζακιών

Προσόντα

  • Πολύ Καλές Γνώσεις κατασκευής γυψοσανίδας
  • Ανεπτυγμένη γνώση και εμπειρία στην οικοδομική βιομηχανία
  • Ευπροσάρμοστο άτομο με ανεπτυγμένο το ομαδικό πνεύμα

Απολαβές: Προσφέρεται πολύ ελκυστικό πακέτο απολαβών, αναλόγως προσόντων.

Για περισσότερες πληροφορίες και για να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλέφωνο 22757576 ή/και στο info@volcanostores.com.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Τα άτομα που θα ειδοποιηθούν θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.