Find a Job

Υπεύθυνος Πωλήσεων και Εργασιών, Αμμόχωστο ΥΠΕ/6/2021

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HA27886
Type: Full time

Πελάτης μας ,που δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής και διανομής καταψυγμένων προϊόντων, στον κλάδο του HORECA  επιθυμεί να ενδυναμώσει την διευθυντική του ομάδα στην περιοχή Αμμοχώστου

Καθήκοντα

Το άτομο θα έχει την γενική ευθύνη των πωλήσεων και της ανάπτυξης πελατολογίου στην περιοχή Αμμοχώστου με κύρια εστίαση στο κανάλι του HO.RE.CA. Επίσης θα έχει και την ομαλή λειτουργεία και συντονισμό των κέντρων διανομής/αποθήκες που διατηρεί η εταιρεία στις περιοχές φρέναρος και Δερύνεια. Συγκεκριμένα, αναφορικά με τις πωλήσεις θα πρέπει να αξιολογεί την αγορά και τη δυναμική της και να στοχοθέτει την ομάδα πωλήσεων διασφαλίζοντας την επισκέψημότητα σε πελάτες και την προώθηση όλων των προϊόντων της εταιρείας. Ο/Η ίδιος/ιδιά θα πρέπει να επισκέπτεται νέους δυνητικούς πελάτες , να παρουσιάζει την εταιρεία και την γκάμα προϊόντων που έχει ώστε να επιτυγχάνει την αύξηση του πελατολογίου. Αναφορικά με την ομαλή λειτουργεία του κέντρου αποθήκευσης και διανομής, σε συνεργασία με τον υπεύθυνο αποθήκης θα διασφαλίζει πως όλες οι παραγγελίες φεύγουν σωστές και στην ώρα τους φτάνοντας στους πελάτες σε αρίστη κατάσταση.

Προσόντα

  • Πτυχίο πανεπιστημίου σε Διοίκηση επιχείρησης, Μάρκετινγκ, Operations management, Logistics ή άλλο συναφή κλάδο
  • Τουλάχιστον 8 χρόνια πείρας στις πωλήσεις και στη διοίκηση μια ομάδας 10-15 ατόμων
  • Πολύ καλή γνώση του καναλιού HO.RE.CA και κατά προτίμηση της περιοχής Αμμοχώστου
  • Πολύ καλές οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πολύ καλές δεξιότητες στην επίλυση προβλημάτων, στρατηγικής σκέψης και διαχείρισης ομάδας.
  • Πολύ καλά Αγγλικά και Ελληνικά και πολύ καλές γνώσεις Η/Υ

Ε αν σας ενδιαφέρει η θέση, στείλτε το βιογραφικό σας εδώ - Υπεύθυνος Πωλήσεων και Εργασιών, Αμμόχωστος - ΥΠΕ/6/2021 - Human Asset