Find a Job

Υπεύθυνος διαχείρισης Συνεργατών (franchisees) – Λευκωσία – ΥΔΣ/06/21

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#HA27885
Type: Full time

Εταιρεία πελάτης μας, που δραστηριοποιείται στον κλάδο του καφέ επιθυμεί να προσλάβει ένα/μια έμπειρο/η επαγγελματία στη διαχείριση δικτύου συνεργατών,(franchisees).

 Περιγραφή Θέσης:

Έχοντας υπο την ευθύνη του/της ένα αριθμό καταστημάτων (franchisees) Παγκύπρια τα καθήκοντα του/της θα επικεντρώνονται κυρίως στα πιο κάτω:

  • Συμβουλευτική καθοδήγηση των συνεργατών με συνεχείς βελτιωτικές προτάσεις για θέματα που αφορούν στην αποτελεσματική διαχείριση των καταστημάτων του δικτύου και στο customer experience
  • Παρακολούθηση και καταγραφή του ανταγωνισμού, των καταναλωτικών τάσεων των τοπικών αγορών και του κλάδου της εστίασης γενικότερα
  • Υποστήριξη λανσαρισμάτων & τοπικών event στα καταστήματα
  • Παρακολούθηση βασικών οικονομικών δεικτών και προτάσεις για ενίσχυση των πωλήσεων των καταστημάτων
  • Συμμετοχή στη διαμόρφωση προσαρμοσμένου εμπορικού πλάνου (customized plan) ενίσχυσης της κερδοφορίας των καταστημάτων

Προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστήμιου στην Διοίκηση επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ, ή οτιδήποτε άλλο συναφή
  • Τουλάχιστον 5 έτη σχετική εργασιακή εμπειρία  σε παρόμοια θέση ή στον τομέα πωλήσεων, μάρκετινγκ, operations  στον κλάδο σίτισης
  • Εμπειρία με δίκτυο franchisees  θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Πολύ καλές αναλυτικές και αριθμητικές ικανότητες
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
  • Πολύ καλή γνώση MS Office
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εχεμύθεια, συνέπεια και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Δυνατότητα συχνών ταξιδιών

Ε αν σας ενδιαφέρει η θέση, στείλτε το βιογραφικό σας εδώ Υπεύθυνος διαχείρισης Συνεργατών (franchisees) – Λευκωσία – ΥΔΣ/06/21 - Human Asset