Find a Job

Στέγη Ευγηρίας Άγιος Αντώνιος - Θέση Νοσηλευτή/τριας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA25848
Type: Full time

Κενή Θέση Νοσηλευτή/τριας:

Το Φιλανθρωπικό Ίδρυμα «Στέγη Ευγηρίας Άγιος Αντώνιος» στην Ανθούπολη  αναλαμβάνει  εξειδικευμένη φροντίδα ατόμων τρίτης ηλικίας και ατόμων με αναπηρίες. Λόγω αυξημένης ανάγκης ζητά να προσλάβει άμεσα Νοσηλευτή/Νοσηλεύτρια για πλήρη απασχόληση (σύστημα βάρδιας).

Καθήκοντα:

  • Νοσηλευτικά Καθήκοντα και Φροντίδα ηλικιωμένων και ατόμων με αναπηρίες.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου νοσηλευτικής.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (1-2 χρόνια) θεωρείται πλεονέκτημα.

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών /Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • Bonus - σύστημα αξιολόγησης απόδοσης.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση: Ίδρυμα «Άγιος Αντώνιος», Δερβενακίων 5, Ανθούπολη/Λακατάμεια, Λευκωσία Τ.Κ. 2305 ή ηλεκτρονικά: manager@ayiosantonios.com.  Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. 22372404/5.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?