Find a Job

Χειριστής/τρια Μηχανημάτων Παραγωγής (ΤΕΤΡΑ ΠΑΚ)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NS25824
Type: Full time

Home - New Sevegep

Η Εταιρεία ΝΕΑ ΣΕΒΕΓΕΠ ΛΤΔ που εδρεύει στον Αστρομερίτη, Λευκωσία, ζητά άμεση εργοδότηση για την θέση του Χειριστή/τρια Μηχανημάτων Παραγωγής (ΤΕΤΡΑ ΠΑΚ) για πλήρη απασχόληση. Ισχύει σύστημα βάρδιας.

Βασικά καθήκοντα και ευθύνες:

  • Ο καθημερινός έλεγχος ομαλής λειτουργίας των μηχανημάτων.
  • Αντιμετώπιση εκτάκτων βλαβών και μηχανημάτων και άμεση ενημέρωση των Τεχνικών.
  • Παρακολούθηση σήμανσης αναλόγως προγράμματος παραγωγής (ημ/νιες και λεκτικά).
  • Εξωτερικός και εσωτερικός καθαρισμός των μηχανών κατά την διάρκεια και μετά  την λήξη της παραγωγής.
  • Εκτέλεση προγραμματισμένων εργασιών προληπτικής συντήρησης (ημερήσια και εβδομαδιαία συντήρηση).
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα του ανατεθούν.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΤΙ / ΤΕΙ στον κλάδο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού / Μηχανολόγου Μηχανικού ή προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση.
  • Καλή γνώση Η/Υ.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Σημ: Οι ενδιαφερόμενοι/ες να είναι διατεθειμένοι να εργάζονται υπερωρίες ή/και σαββ/κυρίακα.

Μισθός:

Αναλόγως προσόντων.

Παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο Pavlos@sevegep.com.cy με τίτλο «Χειριστής/τρια  Μηχανημάτων Παραγωγής (ΤΕΤΡΑ ΠΑΚ)»

Οι υποψήφιοι που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.