Find a Job

Βοηθός Καταστήματος Foodsaver Έγκωμη

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP23153
Type: Full time

Η αλυσίδα καταστημάτων Foodsaver (www.foodsaver.com.cy), μέλος του Ομίλου Εταιρειών Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd, ζητεί για άμεση εργοδότηση Βοηθό Καταστήματος για πλήρη απασχόληση, 38 ώρες την εβδομάδαΔευτέρα με Κυριακή ( 5ήμερη βάση) για το κατάστημα της στη Έγκωμη, Λευκωσία. Οι ώρες λειτουργίας του καταστήματος είναι Δευτέρα με Σάββατο 8:00 - 20:00 και Κυριακή 10:00 - 18:00. Ισχύει σύστημα βάρδιας.

Καθήκοντα:

  • Παροχή εξαίρετης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Είσπραξη και διαχείριση μετρητών ή/και πιστωτικών καρτών.
  • Σωστός χειρισμός και προστασία των προϊόντων της εταιρείας.
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Τοποθέτηση και αναπλήρωση εμπορευμάτων.
  • Καθαριότητα των χώρων πωλήσεων.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης εφαρμογών Microsoft Office.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευελιξία στις βάρδιες εργασίας του καταστήματος.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη πλήρη απασχόληση.
  • Μηνιαίος μισθός και προμήθεια.
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη "Βοηθός Καταστήματος Έγκωμη" στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cy

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για γενικές πληροφορίες σχετικά με τα καταστήματα μας παρακαλώ αποταθείτε στην ιστοσελίδα μας https://www.foodsaver.com.cy/