Find a Job

Ηλεκτρολόγος Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AC22069
Type: Full time

Η εταιρεία A.Aristotelous Construction Ltd ζητά να προσλάβει ηλεκτρολόγο για μόνιμη θέση εργασίας, πλήρους απασχόλησης.

Προσόντα:

  • Εμπειρία στον τομέα των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Ικανότητες επίλυσης τεχνικών προβλημάτων
  • Κάτοχος άδειας οδήγησης, λευκό ποινικό μητρώο και απολυτήριο Λυκείου είναι απαραίτητα
  • Αδεια εργολήπτη ή συντηρητή ηλεκτρολόγου ή πτυχίο σε συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση και επιδιόρθωση ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Ελεγχος εγκαταστάσεων για ασφαλή και λειτουργήσιμη κατάσταση

Ωφελήματα:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών θα παρέχεται στους επιτυχόντες υποψηφίους
  • Αριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προσφέρεται αυτοκίνητο, τηλέφωνο, 12 σταθεροί μηνιαίοι μισθοί και 13ος Μισθός.

Απαιτούμενη πείρα:

Τουλάχιστο 2 χρόνια προηγούμενης εμπειρίας

Ολες οι αιτήσεις θα παραμείνουν εμπιστευτικές

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως επικοινωνήσουν μαζί μας:

Email: info@aaristotelous.com.cy
Τηλ: +35722318620