Find a Job

Οδηγός Φορτηγού Διανομής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CT19932
Type: Full time

Η εταιρεία ChtiSMa Trading Ltd ξεκίνησε σαν οικογενειακή επιχείρηση το 2008. Με κύρια δραστηριότητα την υγρομόνωση, ηχομόνωση και ειδικές θερμομονώσεις με το σύστημα εξωτερικής θερμοπρόσοψης OSTRAKO. Στην συνέχεια προστέθηκε μια μεγάλη ποικιλία ποιοτικών δομικών υλικών για την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών μας, όπως χρώματα, κονιάματα τοιχοποιίας, σουβάδες, μεμβράνες, σχάρες / κανάλια, κ.α. Η εταιρεία συνδυάζει την ποιότητα με την άψογη εξυπηρέτηση και την τεχνική υποστήριξη, με επισφράγιση της άψογης εξυπηρέτησης, την πιστοποίηση με το σύστημα ISO9001 το 2017. Σήμερα η εταιρεία ChtiSMa Trading Ltd είναι μια από τις μεγαλύτερες και πιο γνωστές εταιρείες εισαγωγής και εμπορίας δομικών υλικών σε όλη την Κύπρο.

Στην συνεχή προσπάθεια βελτίωσης των υπηρεσιών μας αλλά και λόγω αύξησης των εργασιών μας ζητούμε να προσλάβουμε προσωπικό για το τμήμα μεταφορών και διανομής.

Απαραίτητα προσόντα

  • Ελληνική Γλώσσα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ομαδικότητα και πνεύμα συνεργασίας
  • Οργανωτικός και τήρηση κανόνων ασφαλείας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας οδηγού
  • Επαγγελματική Άδεια Οδηγού

Καθήκοντα και Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση ποιότητας στην ασφαλή και σωστή φόρτωση των προϊόντων
  • Σωστή διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Άψογη συνεργασία με τον προϊστάμενο του τμήματος
  • Εισπράξεις και παραλαβές επιστροφών από πελάτες
  • Παράδοση παραγγελιών Παγκύπρια
  • Φόρτωση και έλεγχος εμπορευμάτων

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 25395280 ή στείλτε το βιογραφικό σας στο fax:25394671 ή στο email chtisma@cytanet.com.cy

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?