Find a Job

Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο Λεμεσού - Γραφέας (Τμήμα Πιστοποιητικών)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA01899
Type: Full time

Καθήκοντα:

  • Έκδοση Πιστοποιητικών Προελεύσεως προϊόντων και εξυπηρέτηση πελατών
  • Διεκπεραίωση σεμιναρίων / εκδηλώσεων
  • Ημερήσια διαχείριση ταμείου κ.α.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο αναγνωρισμένης Σχολής Μέσης Εκπαίδευσης
  • Πιστοποιητικό επιτυχίας στην Ενδιάμεση Εξέταση στη Λογιστική (Intermediary Accounting) ή στην Ανώτερη εξέταση στη Λογιστική (Higher Accounting) του Εμπορικού Επιμελητηρίου του Λονδίνου
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και καλή γνώση της Αγγλικής

Βιογραφικά σημειώματα να αποστέλλονται στην ηλεκτρονική διεύθυνση jobs@limassolchamber.eu ή στο φαξ: 25661655 το αργότερο μέχρι 9 Νοεμβρίου 2018.