Find a Job

Οδηγός κάτοχος επαγγελματικής άδειας φορτηγού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#FL16863
Type: Full time

Η εταιρεία FWB Ltd που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ειδών υγιεινής και κεραμικών ζητά να προσλάβει άμεσα οδηγό κάτοχο επαγγελματικής άδειας φορτηγού.

Καθήκοντα και ευθύνες:

  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Μεταφορά εμπορευμάτων Παγκύπρια

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος επαγγελματικής άδειας φορτηγού με τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρία στην επαγγελματική οδήγηση
  • Χειρισμός Forklift
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα

Απολαβές και Ωφελήματα:

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο απολαβών
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστέλλουν το βιογραφικό τους στο email: fwb_cyprus@cytanet.com.cy  ή στο fax: 22777752 αναγράφοντας την θέση για την οποία ενδιαφέρονται ή να αποτείνεστε στο τηλέφωνο 22777751.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?