Find a Job

Public - Προϊστάμενοι Τμημάτων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IP16563
Type: Full time

Το Public προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας. Το Public που προσφέρει τη μεγαλύτερη γκάμα προϊόντων τεχνολογίας και ψυχαγωγίας, επιθυμεί να διευρύνει την ομάδα του και να προσλάβει:

Προϊστάμενους Τμημάτων - Λευκωσία, Λεμεσός, Λάρνακα, Παραλίμνι, Πάφος

Γίνε και εσύ μέλος της δυναμικής ομάδας του Public!

Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας τμήματος μέσω της αποτελεσματικής υλοποίησης των εταιρικών στόχων, καθώς και της κατάλληλης διοίκησης του ανθρώπινου δυναμικού.
  • Παρακολούθηση των εξελίξεων του κλάδου καθώς και του ανταγωνισμού.
  • Εξασφάλιση παροχής υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες του τμήματος, με γνώμονα τη μεγιστοποίηση των ευκαιριών πώλησης και κερδοφορίας.
  • Διασφάλιση της άρτιας προβολής της εικόνας του τμήματος και της εταιρικής ταυτότητας.
  • Σημαντική συμβολή στη βελτιστοποίηση του εμπορικού ανταγωνιστικού πλεονεκτήματος της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία 2-3 έτη σε θέση ανάλογης ευθύνης
  • Καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων Microsoft Office.
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και διοίκησης ομάδας.
  • Αυτοπαρακίνηση και ενθουσιασμός για την επίτευξη στόχων.
  • Πάθος για την άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και διαχείρισης έκτακτων αναγκών.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες).

Επιθυμητά Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ κατεύθυνσης εμπορικών ή οικονομικών σπουδών.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (προφορικός και γραπτός λόγος).

Η εταιρεία παρέχει

  • Ελκυστικό πακέτο σταθερών και μεταβλητών αποδοχών.
  • Διαρκή εκπαίδευση.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας σε μοντέρνα καταστήματα.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική αναπτυσσόμενη επιχείρηση.

Για την ομάδα μας αναζητούμε άτομα με πάθος, ευγένεια και χαμόγελο!

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας και διαθέτετε τα παραπάνω προσόντα, μπορείτε να υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο hr_cyprus@public.gr δηλώνοντας στο θέμα την θέση και την πόλη για την οποία ενδιαφέρεστε.