Find a Job

Part-time Καθαριστής/Καθαρίστρια (πρωινά)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#TG13723
Type: Part time

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε παρόμοια θέση
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και εργατικότητα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και συνέπεια στον χώρο εργασίας
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας

Καθήκοντα:

  • Καθαρισμός στους χώρους του σχολείου

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως συνοδεύσουν την αίτηση τους με τα ακόλουθα έγγραφα:

1.      Πλήρες Βιογραφικό Σημείωμα

2.      Συστατική επιστολή από προηγούμενη εργασία

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κα. Έλενα Σχίζα στο τηλέφωνο 22464400

Οι αιτήσεις μπορούν να να αποσταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση eschiza@gcsc.ac.cy το αργότερο μέχρι τις 17/01/2020

Αιτήσεις οι οποίες θα ληφθούν εκπρόθεσμα δεν θα ληφθούν υπόψη. Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισης.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?