Find a Job

Junior Graphic Designer

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ET13139
Type: Full time

JUNIOR GRAPHIC DESIGNER

Η εταιρεία E.Neophytou Trading Co Ltd, η μεγαλύτερη εταιρεία ξηρών καρπών και αποξηραμένων φρούτων στην Κύπρο, ζητά άτομο με ταλέντο, όρεξη και δημιουργικό πάθος για να στελεχώσει το Art Department της εταιρείας μας που βρίσκετε στην Βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου στη Λευκωσία.

Καθήκοντα:

  • Συμμετοχή σε πολλά projects όπως σχεδιασμός συσκευασιών, καταλόγων, λογότυπα, διαφημιστικό υλικό, car wrapping κ.α.
  • Σχεδιασμός social media posts.
  • Επίβλεψη εκτυπώσεων

Προσόντα:

  • Πτυχίο στο Graphic Design
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων Adobe ( Illustrator, Photoshop, InDesign).
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια πείρα.
  • Γνώσεις εκτύπωσης.
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση και multitask.
  • Δημιουργηκότητα, φρεσκάδα και πάθος για design.
  • Γνώση προγραμμάτων 3D θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Ατομικές Δεξιότητες:

  • Τήρηση προθεσμιών.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Οργανωτική ικανότητα.
  • Δημιουργικές ιδέες και όρεξη για δουλεία.

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών με ευκαιρίες ανέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με δείγμα της δουλειάς τους (portfolio) (σημειώνοντας τη θέση για την οποία εκδηλώνεται το ενδιαφέρον) στο Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού, στην ηλεκτρονική διεύθυνση, όπως πιο κάτω, το αργότερο μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου 2019.

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

E. Neophytou Trading Co Ltd

Τρικώμου 5, Βιομ. Περιοχή Ιδαλίου, Τ.Κ. 2540, Λευκωσία

Τηλ.: 22433685 Email: hr@serano.com.cy

Website: www.serano.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ E.NEOPHYTOU TRADING CO LTD ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΙΣΩΝ ΕΥΚΑΙΡΙΩΝ.