Find a Job

Διευθυντής αποθήκης (HR/WH/1019)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#VL12440
Type: Full time

Ο Όμιλος VOICI LA MODE αναζητά έμπειρο άτομο για τη θέση Διευθυντή Αποθηκών στη Λευκωσία

Κύρια καθήκοντα:

  • Οργάνωση, διοίκηση και διασφάλιση της ομαλής και αποδοτικής λειτουργίας  των αποθηκών
  • Εφαρμογή των εσωτερικών διαδικασιών της αποθήκης από όλη την ομάδα
  • Προγραμματισμός παραλαβών εμπορευματοκιβωτίων στις αποθήκες σε συνεννόηση με τον υπεύθυνο παραλαβών
  • Έλεγχος ποιότητας και ποσότητας παραλαμβανομένων εμπορευμάτων και σωστή τοποθέτηση στην αποθήκη
  • Παρακολούθηση και έλεγχος σωστής τοποθέτησης τιμών και κωδικών στα προϊόντα
  • Οργάνωση και έλεγχος ορθής ετοιμασίας παραγγελιών και τήρηση προγράμματος παραδόσεων στα καταστήματα
  • Σωστή ενημέρωση του συστήματος για την κίνηση των προϊόντων και των αποθεμάτων
  • Οργάνωση και εκτέλεση απογραφών των αποθεμάτων και διερεύνηση αποκλίσεων
  • Ετοιμασία και παρακολούθηση αναφορών
  • Ετοιμασία του εβδομαδιαίου/μηνιαίου προγράμματος εργασίας της ομάδας με βάση τον προϋπολογισμό κόστους και τα προβλεπόμενα επίπεδα παραγωγικότητας
  • Εφαρμογή των κανόνων υγείας και ασφάλειας
  • Καθοδήγηση, εκπαίδευση και ανάπτυξη του ανθρώπινου δυναμικού