Find a Job

Recanto Cafe - Μπαρίστα (2)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#RC11739
Type: Full time

Το Recanto Cafe Έγκωμης αναζητά δύο άτομα για τη θέση μπαρίστα για μερική ή πλήρη απασχόληση.

Προσόντα:

Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικού πνεύματος. Όρεξη και αγάπη για τον καφέ. Προηγούμενη πείρα δεν είναι απαραίτητη.

Καθήκοντα:

Παρέχει ποιοτικά ροφήματα, κόκκους καφέ και συνοδευτικά σ' όλους τους πελάτες. Συμβάλλει στη δημιουργία ενός θετικού ομαδικού περιβάλλοντος. Ακολουθεί τις κατευθυντήριες γραμμές υγιεινής και ασφάλειας. Χρήση ταμειακής μηχανής. Καθαριότητα χώρου. Φιλική εξυπηρέτηση.

Η Εταιρεία προσφέρει:

Μόνιμη απασχόληση με μηνιαίο μισθό αναλόγως προσόντων. Εργασία σ' ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον. Πληρωμένη ετήσια άδεια 24 ημερών. Δωρεάν ροφήματα στη βάρδια.

Ώρες εργασίας:

Δευτέρα με Παρασκευή 6:00-21:00

Σάββατο 8:00-21:00

Κλειστό Κυριακές και Επίσημες Αργίες

Παρακαλώ επικοινωνήστε στο τηλέφωνο: 99594198 ή αποστείλετε email στο 22recantocafe@gmail.com για διευθέτηση συνάντησης.