Find a Job

ΠΑΣΥΚΑΦ Λευκωσίας - Βοηθός Γραφείου

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA01161
Type: Part time

Ζητείται Βοηθός Γραφείου για μερική απασχόληση μεταξύ των ωρών 8:00-13:00 στα Κεντρικά Γραφεία του ΠΑΣΥΚΑΦ Λευκωσίας.

Γενικά καθήκοντα

  • Βοηθάει στην εκτέλεση εργασίας, εντός και εκτός γραφείου, σχετικά µε τις αρµοδιότητες και δραστηριότητες του Οργανισμού.
  • Διεκπεραιώνει το ταχυδρομείο, μεταφέρει επιστολές, άλλα έγγραφα και δέματα εντός και εκτός του Οργανισμού.
  • Χειρίζεται φωτοτυπικές μηχανές, πολυγράφο, γραφειακό εξοπλισμό και άλλα τεχνικά μέσα.
  • Βοηθάει στην στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου.
  • Βοηθάει στην εκτέλεση γραφειακών καθηκόντων.
  • Βοηθάει στην τήρηση αρχείου.
  • Εκτελεί οποιαδήποτε άλλα συναφή καθήκοντα που θα του ανατεθούν.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Μέσης Εκπαίδευσης
  • Άδεια Οδήγησης
  • Απαραίτητη πολύ καλή γνώση των δρόμων της Λευκωσίας.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ (Microsoft Office)
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και εχεμύθεια

Υποβολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι τις 12 Οκτωβρίου, 2018 στην ηλεκτρονική διεύθυνση jobs@pasykaf.org ή μέσω φαξ στο 22346116.

Παγκύπριος Σύνδεσμος Καρκινοπαθών και Φίλων
Τ.Θ. 23868, 1687 Λευκωσία
Τηλ: 22345444
Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές