Ψάξε τώρα

Products Designer

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#DF64665
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Η εταιρεία D. Ellinas Factory Products Ltd με κεντρικά γραφεία στην επαρχία Λεμεσού ανοίγει τρεις νέες θέσεις εργασίας Product Designer για την στελέχωση της.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (AUTOCAD)
  • Γνώσεις Η/Υ (excel, email..)
  • Εξωστρέφεια και καλές δυνατότητες επικοινωνίας
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πτυχίο ή δίπλωμα σε συναφή κλάδο

Καθήκοντα:

  • Παρουσίαση και επεξήγηση προϊόντων σε πελάτες σε Ελλάδα και Κύπρο
  • Επικοινωνία, συνεργασία και συντονισμός μεταξύ πωλητών Ελλάδας και καταστημάτων στην Κύπρο
  • Εσωτερικά και εξωτερικά ραντεβού
  • Σχέδια για προώθηση στην παραγωγή - εργοστάσιο
  • Συντονισμός γραφείου και προσφορών για πελάτες
  • Καθημερινή τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες εντός και εκτός Κύπρου
  • Σύνταξη προσφορών και διαχείριση παραγγελιών

Βιογραφικά στο email: despo.christofi@dellinas.eu