Ψάξε τώρα

Foreman (2 Positions)

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#IG21305
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Σύντομη Περιγραφή Θέσης

Το άτομο που κατέχει αυτόν τον ρόλο έχει τη γενική ευθύνη του συντονισμού των δραστηριοτήτων του εργοταξίου υπό την καθοδήγηση του Πολιτικού Μηχανικού / Μηχανικού Έργου.

Καθήκοντα & Αρμοδιότητες

  • Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του έργου σε επίπεδο καθημερινών εργασιών
  • Συντονίζει την πρόοδο των έργων σύμφωνα με το πρόγραμμα τους
  • Ετοιμάζει χρονοδιαγράμματα εργασιών & έντυπα για προμήθεια υλικών & υπεργολαβίες
  • Εποπτεύει το εργατικό δυναμικό του έργου
  • Έχει την ευθύνη για την εκτέλεση των έργων με ύψιστη ποιότητα & στη βάση καθορισμένου πλάνου
  • Ελέγχει τον εξοπλισμό των εργατών και προωθεί προτάσεις για βελτιώσεις
  • Έχει την ευθύνη της συλλογής και αποθήκευσης υλικών για τη διαχείριση αποβλήτων
  • Συμπληρώνει καθημερινά τις κάρτες εργασίας υπαλλήλων του εργοταξίου
  • Διατηρεί αρχεία για την κατανομή του εργατικού δυναμικού και των εργασιών
  • Συμπληρώνει καθημερινά το ημερολόγιο του εργοταξίου για έγκριση από τον Μηχανικό έργου
  • Διατηρεί αρχεία της καθημερινής παραγωγής των διαφόρων δραστηριοτήτων
  • Υπεύθυνος για τη καθολική εποπτεία των γενικών και τεχνικών εργασιών του εργοταξίου
  • Υπεύθυνος για την ενημέρωση αναφορικά με τις ανάγκες του έργου σε υλικά και εργατικό δυναμικό
  • Οργανώνει και εξασφαλίζει την συντήρηση και τις επιθεωρήσεις των μηχανημάτων στη βάση πλάνου
  • Είναι υπεύθυνος για την εκτέλεση του έργου σύμφωνα με το προγραμματισμένο πλάνο κατασκευής

Συγκεκριμένες Απαιτήσεις

  • Απολυτήριο Τεχνικής Σχολής ή Κολλεγίου
  • Ένα επιστάτη με 5+ χρόνια εμπειρίας ως επιστάτης σε Civil Works (Δημόσια Έργα)
  • Ένα επιστάτη με 5+ χρόνια εμπειρίας ως επιστάτης σε Premix

 Κύριες Δεξιότητες

  • Ικανότητες προγραμματισμού και οργάνωσης
  • Επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα για σωστή επίλυση προβλημάτων και λήψη αποφάσεων
  • Κριτική Σκέψη
  • Διοίκηση εργατικού δυναμικού
  • Πακέτο Αποδοχών

Σε επιτυχείς υποψήφιους προσφέρονται ελκυστικά και ανταγωνιστικά πακέτα αμοιβών, συμπεριλαμβανομένων των παροχών, σύμφωνα με τα προσόντα και την εμπειρία.

Για οδηγίες σχετικά με την αίτησή σας, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας στο http://iacovougroup.com
Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι πρέπει να υποβάλουν αίτηση το αργότερο μέχρι τις 2 Νοεμβρίου 2020.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν αυστηρής εμπιστοσύνης.

Οι υποψήφιοι με προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα έχουν μεγαλύτερη προτεραιότητα. Σημειώστε ότι θα επικοινωνήσουμε μόνο με επιτυχείς υποψηφίους.