Ψάξε τώρα

American Medical Center - Insurance Liaison Officer

Η συγκεκριμένη αγγελία έχει λήξει. Ψάξτε στο www.carierista.com για αναζήτηση άλλων αγγελιών.

#AM07397
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Το American Medical Center / American Heart Institute αναζητά να προσλάβει άτομο για το Λογιστήριο του στην ακόλουθη θέση:

Λειτουργός Ασφαλειών

Κύρια καθήκοντα

  • Συνεχή επικοινωνία με ασφαλιστικές εταιρείες.
  • Εισπράξεις / αποδείξεις / κατανομή πληρωμών και τιμολόγια.
  • Προετοιμασία των καταστάσεων λογαριασμών.
  • Επικοινωνία με άλλους συμβούλους όταν είναι απαραίτητο.
  • Υποστήριξη άλλων λογιστικών προγραμμάτων, ανάλογα με τις ανάγκες.
  • Καταχώρηση εγγράφων ηλεκτρονικά.
  • Αναφέρετε στον Οικονομικό Διευθυντή.

Προσόντα

  • Άπταιστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας.
  • Γνώση των λογιστικών αρχών και διαδικασιών.
  • Γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Γνώση προγραμμάτων Microsoft Office, ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, ημερολογίου και οποιουδήποτε άλλου λογισμικού που βασίζεται στα Windows.
  • Γνώση του συστήματος SAP θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Το LCCI Higher θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Προηγούμενη νοσοκομειακή εμπειρία θα θεωρείται επίσης πλεονέκτημα.
  • Αποτελεσματική λεκτική και γραπτή επικοινωνία και διαπροσωπικές δεξιότητες.
  • Ικανότητες διαπραγμάτευσης και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Υψηλός βαθμός ακρίβειας και προσοχής στη λεπτομέρεια.
  • Αξιόπιστο , έντιμο και έμπιστο άτομο.

Παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση HR@amc.com.cy
Προθεσμία υποβολής αιτήσεων: Τετάρτη 12 Ιουνίου 2019